„GERMANY’S NEXT TOPMODEL“ LAIMĖJO JACKY. LIJANA DĖL PATYČIŲ PASITRAUKĖ (VIDEO/FOTO)

Play Radio, PRO7
2020.05.22
Jacqueline "Jacky" Wruck

Jacqueline "Jacky" Wruck

Berlin. Ketvirtadienio (21.05) vakarą paaiškėjo Heidi Klum (46) šou „Germany’s Next Topmodel“ nugalėtoja. Ja tapo Jacqueline „Jacky“ Wruck (21). Antrąją vietą iškovojo austrė Sarah Posch (20).

Jacky sakė: „Noriu tęsti savo svajonę, nes man patinka būti prieš kamerą, imtis vaidmenų, pasakoti istorijas ar tiesiog būti savimi. Noriu atverti kitas duris, kad įkvėpčiau žmones ir pasinaudodama savo jėgomis daryčiau gera“.

Dėl koronos krizės ProSieben šou šeimininkė negalėjo atskristi iš Los Andželo į Berlyną. Todėl Heidi Klum vakarą vedė, merginų pasirodymus komentavo tiesiogiai iš JAV.

Vakaro siurprizu tapo Lijana Kaggwa (23) pasitraukimas iš finalo. Ir nors ji šou pradžioje sakė: „Aš tapsiu kitas Vokietijos topmodelis 2020“. Tačiau jau pusvalandžio ji pasakė, kad pasitraukia iš šou. Tai buvo siurprizas Heidi Klum ir jos svečiams.

Lijana savo pasitraukimą komentavo tuo, kad sulaukė labai daug patyčių bei grasinimų susidoroti su ja, jos šeima ir net šunimi! Ji sakė: „Noriu padaryti pareiškimą prieš patyčias. Noriu parodyti, kad niekas manęs negali sužlugdyti per GNTM. O kitos trys merginos yra nuostabios. Kiekviena nusipelnė gauti šį titulą.  Kiekviena nori šio titulo, o aš nebenoriu. Ir todėl atiduodu savo vietą toliau. Labai džiaugiuosi, kad merginos padarė šį finalą nuostabiu. Aš esu tokia laiminga. Per praėjusius mėnesius nebuvau tokia laiminga, kaip dabar. Esu dėkinga GNTM, esu dėkinga ProSieben, esu dėkinga Heidi“.

GNTM nugalėtoja gaus 100 000 eurų, 150 000 eurų vertės kontraktą su Heidi Klum modelių agentūra „ONEeins fab“, topmodelio nuotrauka papuoš „Harper’s Bazaar“ viršelį.

pro72 pro7

 

 


View this post on Instagram

Bald hat das Warten ein Ende! Worauf freut ihr euch heute Abend am meisten? 😇 #GNTM

A post shared by Germany’s next Topmodel (@germanysnexttopmodel) on

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*