GÉRARD DEPARDIEU PARDAVĖ SAVO RESTORANĄ

FirstNews
2019.07.10
Gérard Depardieu

Gérard Depardieu

Paris. Gérard Depardieu (70) yra ne tik aktorius, bet ir gurmanas.

Nepaisant to, prancūzų žvaigždė nebeturi jokio noro rūpintis gurmanų restorano „La Fontaine Gaillon“ reikalais Paryžiaus centre. Dabar paaiškėjo, kad aktorius restoraną pardavė birželio mėnesį.

Remiantis „Auktionshauses Ader“ informacija, ketvirtadienį (11.07) įvyks aukcionas, kuriame bus parduotos restorano kėdės, krištolinis sietynas, indai ir virtuvės įranga, kuriame šeimininkavo šefas Pascal Lognon-Duval. Bus parduodamas ir retas vynas, kurio vienas butelis kainuoja apie 6000 eurų.

Gérard Depardieu restoranas buvo įsikūręs netoli Paryžiaus operos ir „Gault & Millau“ buvo įvertintas 13 balų iš 20 bei turėjo dvi „virėjo kepures“. Restoranas buvo atidarytas 2003 m. Jis taip pat turi kelis vynuogynus ir kelias vynines. Tačiau Depardieu nori viską parduoti, kaip pranešė 2015 m.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*