GĖJUS? CHRIS MARTIN PAPASAKOJO APIE SAVO SEKSUALINĘ ORIENTACIJĄ

RTL, Rolling Stone
2019.12.08
Chris Martin

Chris Martin

London. „Coldplay“ dainininkas Chris Martin (42) interviu su žurnalu „Rolling Stone“ atviravo apie savo, kaip paauglio, kovą.

Mokyklos laikais Šerborno berniukų internate jam buvo atrasti savąjį kelią – taip pat ir savo seksualume. Martin klasiokai jam visada davė suprasti, kad jis yra gėjus, kas dažniau pasireikšdavo patyčių forma. Taigi, keletą kartų paauglys galvojo apie savo seksualinę orientaciją.

Tačiau jo religinis išsilavinimas ir socialinis spaudimas sukėlė „baisų chaosą“ ir jis buvo nepaprastai homofobiškas. „Kai buvau maždaug 15 metų, viskas staiga per naktį išnyko ir pagalvojau ‘Jei ir esu gėjus, na ir?'“, – prisimena Chris Martin.

Kas tiksliai lėmė jo pasikeitusią perspektyvą, jis šiandien negalėjo pasakyti. Bet brandesnis ir atviresnis požiūris į dalykus ir daugybė pasitikinčių pavyzdžių šou versle, be abejo, būtų nuėmęs spaudimą.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*