FRAUKE LUDOWIG: KAS NUTIKO JOS KOJOMS?

RTL, Bild
2020.07.29
Frauke Ludowig

Frauke Ludowig

Köln. Prieš kelias dienas RTL kasdieninio žvaigždžių TV žurnalo vedėja Frauke Ludowig (56) į „Instagram“ patalpino savo nuotrauką. Joje į akis iškart daugeliui krito jos milžiniškos pėdos ir kojų pirštai. Sulaukusi daug negatyvių žinučių, Ludowig savo heiteriams griežtai atsikirto.

Su šia nuotrauka Frauke palinkėjo visiems gražaus savaitgalio. Deja, sulaukė nemažai patyčių, negatyvo ir net raginimo nerodyti savo „baisių“ pėdų. Daugelis net parašė, kad tai nevykęs darbas su „Photoshop“ programa. Tačiau TV žvaigždė su nauja nuotrauka, kurioje matosi jos pėdos, atsakė: „Taigi, mielieji, kad galėjau jus pradžiuginti savo paskutine nuotrauka, tai mane džiugina. (…) Ši, kaip ir ankstesnė, nebuvo koreguota! Ar turite nusiskundimų? Pėdos, kaip atsargumo priemonė, po vandeniu“.

„Dešinė pėda galbūt šiek tiek juokingai deformuota, tačiau tai perraugo į ‘diskusijas’. Mano pėdos… 🙄 Tos, kurios mane jau daug metų neša per mano gražų gyvenimą. Yra sveikos. Galbūt ne pačios gražiausios. Bet jos priklauso man ir aš jas myliu, be jokių bet! Aš pati šį numerį priimu su daug humoro. Jau daug metų esu viešumoje, todėl man visvien! Bet ką padaro toks kūno gėdijimasis su žmonėmis, kurie neturi storos odos? Ir kas verčia žmones socialiniuose tinkluose įžeidinėti?“, – tęsia Frauke Ludowig.

„Moteris, kuri matoma profilio nuotraukoje su savo anūku, kuri negalėtų nuskriausti net musės, tačiau naudoja žodžius kaip klipata ir skleidžia neapykantą! Manau, kad tai liūdna! Mes visada vėl ir vėl sakome, kaip yra nuostabu, kad kiekvienas žmogus yra nepakartojamas. Ir tada kai kurie negali pakęsti, kad pėdos neatitinka normos??? Pagalbos!!! Gyvenkite su tuo, ką jūs turite! Būkite laimingi, sveiki… Kiek daug žmonių linkėtų sau kelių sveikų pėdų, bet jų neturi! Ir nebūkite tokie žiaurūs, pikti ir blogi su kitais žmonėmis! Tai nesveika!“.


View this post on Instagram

“Du solltest Dich schämen für Deine krüppeligen Füße “… schreibt eine Frau, die sich in ihrem Profilbild mit ihrem kleinen Enkel zeigt. “Deine Füße sehen gruselig aus”, bemerkt eine andere. Selber zeigt sie sich nicht. “Deine Füße sind wirklich eckelig”… Der Nächste. Dass ekelig nicht mit ck geschrieben wird, nun gut ! Seit ich am Freitag einen Urlaubs-Schnappschuss gepostet habe, auf dem aufgrund des Blickwinkels der rechte Fuß vielleicht etwas lustig geformt wirkt, ist tatsächlich eine “Diskussion” über meine Füße losgegangen! Meine Füße 🙄 . Die, die mich seit vielen Jahren durch mein schönes Leben tragen. Gesund sind. Vielleicht sind es nicht die schönsten. Aber sie gehören zu mir und ich liebe sie, ohne wenn und aber! Ich selber nehme diese Nummer wirklich mit viel Humor. Ich bin seit so vielen Jahren in der Öffentlichkeit, mir macht das nix aus! Aber was macht solches Bodyshaming wohl mit Menschen, die nicht so ein dickes Fell haben? Und was treibt Leute in den sozialen Netzwerken an, andere zu beschimpfen! Die Frau mit ihrem Enkelsohn auf dem Profilfoto sieht aus, als könne sie keiner Fliege was zu Leide tun, benutzt aber Worte wie KRÜPPEL und wird zum Hater! Ich finde das traurig ! Wir alle sagen immer wieder, wie toll ist es doch, dass jeder Mensch einzigartig ist. Und dann können manche nicht ertragen, dass Füße nicht der Norm entsprechen??? Help!!! Lebt doch mit dem, was Ihr habt! Seid glücklich, gesund zu sein… so viele würden sich ein paar gesunde Füße wünschen, haben sie aber nicht! Und seid nicht so fies und schlimm und bösartig mit Mitmenschen! Das ist KRANK! Nichts anderes! Erwähnen möchte ich natürlich auch, dass es jede Menge netter Kommentare und wahnsinnig viel Zuspruch gab. Ich meine sogar, die liebevollen Worte waren weit in der Überzahl. Eine Userin schrieb “ Frauke, Deine Füße machen Dich erst einzigartig “! Und das ist es doch, was uns ausmacht. Wir sind alle einzigartig. Alle etwas besonderes. Lasst uns das feiern. Jeden Tag aufs Neue. In diesem Sinne einen guten Start in die Woche, eure Frauke ❤️

A post shared by Frauke Ludowig (@fraukeludowig_official) on

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*