FRAN DRESCHER POLICIJAI PADĖJO IDENTIFIKUOTI JOS PRIEVARTAUTOJĄ

People
2020.02.11
Fran Drescher & Peter Marc Jacobson

Fran Drescher & Peter Marc Jacobson

Los Angeles. Serialo „The Nanny“ („Auklė“) žvaigždė Fran Drescher (62) atskleidė įvykį, kuris pakeitė visą jos gyvenimą – ją išprievartavo.

Žurnalui „People“ Drescher papasakojo apie 1985 m. įvykusią dramą – tuomet ją, 28-erių metų merginą, ir jos draugę išprievartavo nusikaltėlis, o jos vyras Peter Marc Jacobson (62) buvo surištas ir buvo laikomas tame pačiame kambaryje, kur vyko prievartavimas.

Fran Drescher interviu sakė, kad tai buvo „vyras, kurio mes nepažinojome ir jo brolis, kuris buvo paleistas lygtinai“. Toliau aktorė pasakoja: „Jis buvo paleistas ir tada jis ėmė siautėti. Aš nebuvau vienintelė moteris, kurią jis prievartavo. Mano draugė taip pat buvo išprievartauta, o Peter buvo surištas, o jo akys užrištos“.

Drescher paaiškino, kad įvykus siaubingam įvykiui jai pavyko padėti policijai nustatyti ir galiausiai sučiupti jos prievartautoją. „Turiu fotografinę atmintį, kuri padėjo policijai padaryti dailininko eskizą, kaip jis atrodė. Remdamiesi tuo, jie jį galėjo sučiupti“, – teigia Fran Drescher.

Aktorė savo tėvams apie išprievartavimą nepapasakojo. „Po išžaginimo mano draugai žinojo, bet aš net negalėjau paskambinti savo tėvams ir pasakyti jiems“, – paaiškino ji ir pridūrė, kad ji nenorėjo „papildomo streso“ savo tėvams.

Praėjus daugiau nei dešimtmečiui po išžaginimo, Fran Drescher buvo diagnozuotas gimdos vėžys – tai, pasak jos, padėjo jai viešai paskelbti žiaurų įvykį pirmą kartą savo 1996 m. autobiografijoje „Enter Whining“.


View this post on Instagram

Claude Montana blazer with gold accent clips.⁣ ⁣ Worn with Robert Clergerie thigh high boots.

A post shared by Fran Fine Fashion (@whatfranwore) on

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*