„FORMULĖ-2“: JUAN MANUEL CORREA PIRMĄ KARTĄ PRAKALBO PO SUKELTOS MIRTINOS AVARIJOS (VIDEO)

Bild
2019.10.09
Juan Manuel Correa

Juan Manuel Correa

London. „Sveiki. Aš sugrįžau“. Su šiais žodžiais Juan Manuel Correa (20) sugrįžo į gyvenimą. Ekvadore gimęs amerikietis rugpjūčio mėn. gale „Formulės-2“ lenktynėse Spa trenkėsi į Anthoine Hubert (†22) automobilį. Avarijos metu prancūzų lenktynininkas žuvo.

Correa avarijos metu trūko plaučiai. Jam buvo atlikta gyvybiškai svarbi operacija. Vėliau išgelbėta ir jo dešinė koja. Dabar lenktynių žvaigždė paviešino pirmąjį video pranešimą po šios tragiškos avarijos.

„Instagram“ pirmiausiai jis prisiminė buvusį konkurentą trasoje. Jis sako: „Norėčiau viešai pareikšti savo užuojautą Hubert šeimai. Buvo šokas, kad įvyko tokia avarija. Nemanai, kad tai gali nutikti, ypač ne tau pačiam – iki tol, kol tai įvyksta“.

Juan Manuel Correa labai pasisekė, kad priešpriešinė avarija, kuri įvyko važiuojant daugiau nei 250 km/h greičiu, jam nesibaigė mirtimi. „Dabar visiškai kitaip žiūriu į gyvenimą. Šis dalykas pakeitė mano gyvenimą“, – pridūrė „Formulės-2“ lenktynininkas.

Ateinantį pirmadienį (14.10) amerikiečiui Londone bus dar kartą operuota koja. Tada jis galės grįžti namo į Majamį. Ar jis toliau galės lenktyniauti, iki šiol nėra aišku: „Gydytojai sako, kad gali trukti 10 mėnesių arba vienerius metus, kol aš galėsiu pasakyti, kaip man toliau bus su dešine koja“.

Nepaisant to, jis nepasiduoda. „Aš lieku pozityvus. Turiu pasirinkimą čia kalbėti ir gailėtis savęs. Arba lieku pozityvus ir bandau kaip įmanoma greičiau pasveikti“.

Jokių abejonių: Correa yra kovotojas!


View this post on Instagram

I’m back ❤️

A post shared by Juan Manuel Correa (@juanmanuelcorrea_) on

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*