„FOO FIGHTERS“ NĖRA JĖGA!

FirstNews
2019.12.03
Dave Grohl ("Foo Fighters")

Dave Grohl ("Foo Fighters")

Los Angeles. Grupė „Foo Fighters“ nėra šauni. Bent jau taip mano jos dyleris Dave Grohl (50).

Podkaste „Good For You“ jis atskleidė: „Mes esame visiški tėtušiai rokeriai. Kadangi mes visi esame tėvai ir mes visi esame vienoje roko grupėje. Man jau 50-eri, turiu prakeiktus žilus plaukus. Niekada nemaniau, kad mūsų grupė šauni. Mes niekada iš tikrųjų nebuvome naujoviška arba cool„.

Ir tas yra gerai! Toliau Grohl sako: „Manau, kad tai yra priežastis, kodėl mes vis dar čia esame, kadangi atsiribojame nuo populiarių dalykų, kurie vyksta. Tačiau kas mus domina? Aš norėčiau tik groti muziką“.

Beje, viename koncerte taip pat ir fanai buvo tos pačios nuomonės, kad „Foo Fighters“ nėra cool. Gerbėjai juos nušvilpė!


View this post on Instagram

THANK YOU @southsidefestival !!! 🤘🖤 #southside19 . 📷 @scarlet_bucket

A post shared by Foo Fighters (@foofighters) on

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*