„FOO FIGHTERS“ BŪGNININKAS TAYLOR HAWKINS: NOEL GALLAGHER YRA IDIOTAS

FirstNews
2019.11.30
Taylor Hawkins ("Foo Fighters")

Taylor Hawkins ("Foo Fighters")

London. Broliams Gallagher Noel (52) ir Liam (47) net ir be muzikos pavyksta išbūti antraštėse.

Amžini nesutarimai tarp brolių jau įkvėpė ir kitus muzikantus pasisakyti šia tema. Štai „Foo Fighters“ būgnininkas Taylor Hawkins (47) palaiko Liam ir Noel vadina „idiotu“. Svarbu paminėti, kad Hawkins pats susidūrė su Noel Gallagher. Pokalbyje su Gordon Smart (39) ir Matt Morgan (42) „Radio X“ muzikantas papasakojo: „Mes grojome Reading festivalyje, o aš turėjau ant savo boso būgnų Gallagher brolių nuotrauką. Pamaniau, kad tai tinka, jei mes grojame Reading’e. Nuėjau į priekį ir sudainavau vieną dainą su Dave [Grohl (50)], tada atsisėdau vėl prie būgnų, pažiūrėjau į nuotrauką ir pagalvojau, kad būtų tikrai gražu, jei jie vėl būtų kartu. Tiesiog iš meilės muzikai“.

Noel reakcija buvo naujos peticijos pradžia. Peticijos tikslas – „Foo Fighters“ panaikinimas. Apie tai Taylor Hawkins: „Tikiuosi, kad [Noel] nuotaika kada nors sušvelnės ir jis į grupę pakvies gerą dainininką. To tikiuosi aš. Tikiu, kad būtų tiesiog šaunu, nes kiekvienas norėtų tai pamatyti“.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*