FLER STUDIJOJE ATLIKTA KRATA (VIDEO)

Bild
2019.09.09
Bushido / Fler

Bushido / Fler

Berlin. Fler (36) yra vienas sėkmingiausių reperių Vokietijoje. Tačiau atlikėjas, kurio tikrasis vardas Patrick Losensky, savaitgalį (07./08.09) turėjo tikrai prastą nuotaiką!

Kaip Fler pats paskelbė savo „Instagram“ profilyje, pas jį buvo atlikta krata. „Policininkai, buvo tiksliai 15 pareigūnų, užvakar prieš vidurdienį stovėjo priešais mūsų studiją“, – prisimena Fler, paklautas vokiečių laikraščio „Bild“. „Mano prodiuseris man paskambino. Tada nuvažiavau ten ir pareigūnų buvau informuotas, kad vyksta krata, nes Bushido (40) profilyje paskelbiau nuorodą į tyrimo protokolus“.

Prieš kelias savaites internete atsirado nuoroda, kurioje buvo paskelbti konfidencialūs dokumentai apie reperio Bushido ir jo buvusio verslo kolegos, Berlyno mafijos klano krikštatėvio Arafat Abou-Chaker (40) konfliktą.

„Policija ieškojo mobiliųjų telefonų ir laptopų, vieną laptopą pasiėmė. Aš pripažinau situacijos rimtumą, nes tarp pareigūnų vėl pamačiau tyrėjus, kurie mane tardė Bushido byloje prieš Arafat. Galų gale buvau atsipalaidavęs, nes nieko blogo nepadariau“, – t0liau dėstė Fler.

Tačiau Fler įtaria kratos priežastį: „Asmeniškai nemanau, kad krata buvo susijusi su nuoroda, bet su grėsme, kurią prieš kelias dienas išsakiau prieš Bushido. Manau, tai buvo požymis, kad turėčiau laikyti kamuolį plokščią. Aš nusivylęs, kad Bushido, matyt, negali tiesiogiai išspręsti savo problemų su manimi. Vis dar linkiu jam gero šimtojo sugrįžimo“.

Bushido neseniai „Instagram“ paskelbė apie naujus muzikinius įrašus. Diskas „CCN4“ jau yra išparduotas.

Fler ir Bushido anksčiau buvo kompanionai, kartu subrendo, kaip reperiai profesionalai. 2004 m. Bushido paliko draugo įkurtą leidybinę kompaniją „Aggro Berlin“ ir įkūrė savo „Ersguterjunge“, kas paskatino nesantaiką su buvusiu repo partneriu.


View this post on Instagram

😂😂😂

A post shared by FLER (@fler) on

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*