FLER APIE BUSHIDO: TU – MOTKRUŠYS!

FirstNews
2019.11.07
Fler / Bushido

Fler / Bushido

Berlin. Ginčas tarp Fler (37) ir Bushido (41) perėjo į kitą raundą.

Po to kai abu reperiai spalio 25 d. išleido kartu naujus singlus ir kovojo dėl kuo aukštesnės vietos Vokietijos TOP 100, dabar jie apsikeitė įžeidinėjimais. Bushido kurį laiką ramiai viską stebėjo, tačiau ir jam trūko kantrybė. „Instagram“ jis parašė: „Yo Fler, tikiuosi su tavo pirmuoju singlu iš naujo albumo yra viskas ok. Ką tik pažiūrėjau į TOP 150, bet jo negalėjau rasti. Jaudinuosi dėl tavęs. Su meile, tavo eks Bushido“.

Fler atsakė: „Tu prakeikas motkrušy, nusileisk iš savo bokšto ir nekalbėk čia šiukšlių. Topai dar tik pasirodys, tu kvailas asile“. Diskusija vyko ir toliau.

Beje, Fler singlas „Respektlose Jungs“ patyrė fiasko Vokietijos TOP 100. Jis net nepateko į topą. Šią savaitę debiutavo kitas Fler singlas „Fame“ ir tik tik 66 vietoje! Tuo tarpu Bushido „Lichter der Stadt“ debiutavo 12 vietoje.

Tarp kitko, Vokietijos TOP 40 grojamas antradieniais 17 val., trečiadieniais 2 ir 9 val. per Play Radio.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*