„FLEETWOOD MAC“: LINDSAY BUCKINGHAM ATLIKTA ŠIRDIES OPERACIJA

Bild
2019.02.09
Kristen & Lindsay Buckingham

Kristen & Lindsay Buckingham

London. Tai buvo paskutinės minutės gelbėjimas: praėjusią savaitę iš mirties ištrauktas Lindsay Buckingham (69), „Fleetwood Mac“ gitaristas.

Muzikantas staiga pasijuto krūtinės skausmą ir buvo skubiai pristatytas į ligoninę. Jam buvo atlikta skubi širdies operacija. Tai patvirtino jo žmona Kristen Buckingham (48) savo „Twitter“ paskyroje. Ten ji rašo: „Praėję metai buvo labai įtempti ir sunkūs mūsų šeimai. (…) Mes esame labai laimingi, kad jis liko gyvas. Jis žiūri į priekį ir bando tai palikti praeity. Privalau pasakyti, kad visi turo koncertai ir šou šiuo metu sustabdomi, kol jis pasikraus jėgų“.

„Mūsų šeima manė, kad svarbu pasidalinti tuo, ką Lindsay patyrė, kad atkreiptų dėmesį į prevenciją. Lindsay šeimoje esama širdies ligų. Dėl to jis neteko savo tėvo 56 metų ir jo brolis mirė 46-erių. Taigi, jei kas nors jaučia bent mažiausius simptomus, raginame jį pasikonsultuoti su gydytoju“.

Beje, po operacijos pakito Lindsay Buckingham balso stygos. Ar jis negalės daugiau dainuoti, parodys laikas.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*