FELIX KRULL PASIRODĖ VISU GRAŽUMU (VIDEO)

StarZip
2019.03.23
Felix Krull

Felix Krull

München. Skandalingasis reperis Felix Krull toliau nesiliauja stebinti. Šį kartą „Instagram“ istorijoje jis patalpino savo nuogo nuotrauką. Tiesa, vėliau nuotrauka buvo pašalinta, bet internete jau sklando kopijos.

Felix Krull iššūkiai „Instagram“ ir „YouTube“, regis, taip pat neturi ribų. Reperis iš Miuncheno jau valgė vėmalų kiaušinienę, šukavosi plaukus su draugo sperma, gėrė šlapimą, rovėsi dantį, užpakalio plaukus klijavo ant ūsų, o dabar jis pasiryžęs suvalgyti žmogaus mėsos. Žinoma, pakeptos.

„Instagram“ istorijoje muzikantas rašo: „99 dalykams ieškau kažko, kas galėtų paaukoti savo apyvarpę. Kad galėčiau pasikepti ir suvalgyti. Aš rimtai!“.

Po kelių valandų vienas savanoris atsirado. „Instagram“ jis rašo: „Mane apipjaustys. Jei tu nori, gali pasiimti“.

Tai visiškai neįprasta, bet turbūt vienas ryškiausių iššūkių pasaulyje! Beje, reperis vartojo ir koksą „Instagram“ istorijoje. Bent jau milteliai buvo panašūs į kokainą…

 

felixc2

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*