FARID BANG: GERIAU DARYTI GERA, NEI TINGIAI GULĖTI

Klatsch-Tratsch
2020.05.22
Farid Bang

Farid Bang

Düsseldorf. Farid Bang (33) yra vienas populiariausių reperių Vokietijoje. Tačiau koronos krizėje nėra jam kada ilsėtis.

Vietoj to, kad tingiai gulėtų ant sofos, muzikantas daro gerus darbus. Interviu su „Klatsch-Tratsch“ Farid Bang sakė: „Kartu su tinklalapiu ‘CoronaMask24’ neseniai į Diuseldorfo skurstančiųjų ir vaikų kaimą pristatėme apsauginiu kaukių. Tai buvo puiki akcija“.

Muzikantas pats pakavo dėžes ir tempė jas į atitinkamas patalpas. Į tai jis žiūrėjo, kaip į sporto treniruotę. Toliau reperis pasakojo: „Labiausiai dabar pasiilgstu sporto klubo. Bet manau, kad ant manęs tai ir matosi“.

Beje, Farid Bang per „Instagram“ rengia muzikinį kastingą „das InsTalent“, kur ieško geriausio reperio. Ten varžosi muzikaliai talentingi repo fanai.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*