FAKE NEWS: KIM KARDASHIAN PANEIGĖ KANYE WEST KRITIMĄ NUO ARKLIO (VIDEO)

RTL
2020.01.14
Kanye West

Kanye West

Los Angeles. Vienas vyras bando joti ant arklio bažnyčioje ir nukrenta. Daugybei žmonių socialiniuose tinkluose tapo aišku: vyras ant žirgo – reperis Kanye West (42), o tai nufilmuota jo sekmadieninėje bažnyčioje.

Tačiau jo žmona Kim Kardashian (39) paneigė šias melagingas naujienas. „Atsiprašau, bet kur čia faktų tikrinimas? Mčiau šią istoriją cirkuliuojančią tinkle. Tai nėra Kanye ir tai nėra Sekmadienio pamaldų choras“, – rašo Kim.

Reperio įkurtoje bažnyčioje yra rengiamos sekmadieninės pamaldos, kurių metu niekas ant kelių neklūpi ir poterių nekalba, o tik garsiai ir energingai dainuoja pritariant gospelo chorui ir įvairiems muzikantams.

Į bažnyčią susirenka daug Holivudo žvaigždžių.

🤦‍♂️ Kanye was really tryna ride a horse (donkey) in Church, too bad he got tossed. Anddd…the donkey of the day goes to, #KanyeWest 👏 pic.twitter.com/MnN6K9ZTKp

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*