ELLEN PAGE YRA TRANSLYTIS

Bild
2020.12.02
Elliot Page

Elliot Page

Los Angeles. Ellen Page (33) nuo šiol bus vadinama Elliot Page. „Juno“ ir „Netflix“ žvaigždė paskelbė, jog jis yra translytis.

Elliot antradienį (01.12) „Instagram“ parašė: „Sveiki draugai, norėčiau jums pranešti, kad esu trans, mano įvardžiai yra jis/jie ir mano vardas yra Elliot. Aš esu laimingas, galėdamas apie tai parašyti. Apskritai galėdamas būti tame savo gyvenimo taške, į kurį atėjau. Esu labai laimingas nuostabiems žmonėms, kurie mane palaikė per šioje kelionėje. Negaliu jums pasakyti, kaip yra nuostabu pagaliau save pakankamai mylėti“.

„Mane be galo įkvėpė nuostabūs žmonės translyčių bendruomenėje. Ir dėkoju už kiekvieną padrąsinimą, dosnumą ir nenuilstantį darbą, kad pasaulis taptų ta vieta, kurioje yra atjauta ir integracija“, – toliau rašo aktorius.

„Visiems translyčiams žmonėms, kuriems kiekvieną dieną tenka susidurti su priekabiavimu, savęs nekentimu, prievarta ir grasinimais smurtu: aš matau tave, myliu tave ir darysiu viską, kad šis pasaulis pasikeistų į gerąją pusę“.

Page gimė Kanadoje, bet jau paauglė Holivude tapo tikra žvaigžde. 2014 m. vasario 14 d. per „Human Rights Campaign“ konferenciją, rengiamą didžiausios LGBT organizacijos JAV, aktorė paskelbė, kad yra lesbietė.


View this post on Instagram

A post shared by @elliotpage

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*