ELLEN DEGENERES – RASISTĖ? TOKSIŠKA APLINKA TV ŠOU UŽKULISIUOSE!

RTL, BuzzFeed News, Variety
2020.07.28
Ellen DeGeneres

Ellen DeGeneres

Los Angeles. Ellen DeGeneres (62) yra viena populiariausių JAV TV šou vedėjų. Visi žavisi jos draugiškumu ir linksmumu. Tačiau kas vyksta už studijos scenos neatrodo taip gerai.

Kiekvienoje laidoje Ellen publikai TV studijoje ir žiūrovams namuose sušunka: „Be kind“ („Būkite malonūs“liet. k.). Bet ar šis devizas užkulisiuose yra tik farsas?

„The Ellen DeGeneres Show“ laidos dabartinis darbuotojas ir 10 buvusių darbuotojų pokalbyje su „BuzzFeed News“ pateikė kiek kitokią nuomonę apie TV šou. Jų išvada: darbo klimatas – toksiškas.

Buvę „Ellen Show“ darbuotojai kalba apie tai, kad užkulisiuose vyrauja baimė, drovumas ir net rasizmas. Kai kurie buvo net atleisti iš darbo, nes buvo pasiėmę biuletenį dėl ligos arba vieną dieną atostogų dėl laidotuvių. Juodaodė moteris tikina, kad ji dirbdama TV šou susidūrė su rasistiniais komentarais, veiksmais ir „mikroagresija“.

Tačiau įtarimai liečia ne pačią Ellen DeGeneres, bet visą produkcijos komandą, su kuria ji dirba. Kalbama, kad TV laidos vedėja apie tai nėra informuota.

Trys vykdomieji prodiuseriai Ed Glavin, Mary Connelly ir Andy Lassner „BuzzFeed News“ oficialiai pareiškė, kad jie į šį reikalą žiūri „labai rimtai“. Jie nebus patenkinti, net jei vienas žmogus patyrė neigiamą patirtį. „Tai nėra tai, kas mes esame ir ne tai, kuo mes norime tapti ir ne misija, kurią mums duoda Ellen“, – rašoma pareiškime. Jie žada komandos tobulinimą ir vidinį tyrimą.

Žurnalas „Variety“ rašo, kad TV šou samdys įmonę, kuri atliks vidinį tyrimą ir apklaus esamus ir buvusius darbuotojus dėl darbo aplinkos.

Tai nėra pirmas kaltinimas „Ellen Show“ šiais metais. Dar balandį ilgametis komandos narys atskleidė, kad negavo jokios informacijos, algos ir pan. dėl laidos filmavimo iš studijos sustabdymo, kuris įvyko dėl koronaviruso. Ellen DeGeneres per koronos pandemiją laidas filmuoja iš savo privačios vilos, o filmavimo darbus atlieka jos samdyta kita firma. Moderatorė iki šiol apie tai nepateikė jokio viešo komentaro.

„The Ellen DeGeneres Show“ startavo 2003 m. ir iki šiol nufilmuota daugiau nei 3000 laidų.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*