ELLEN DEGENERES PAGALIAU ATSAKĖ APIE KALTINIMUS TOKSIŠKA APLINKA JOS ŠOU

FirstNews
2020.07.31
Ellen DeGeneres

Ellen DeGeneres

Los Angeles. Praėjo nemažai laiko, kol pati Ellen DeGeneres (62) pakomentavo kaltinimus, kad jos TV šou komandoje vyrauja neigiama atmosfera ir net rasizmas.

TV laidų vedėja išplatino oficialų laišką savo komandai ir „The Hollywood Reporter“. Ten ji kalba apie  kaltinimus dėl patyčių ir netinkamo elgesio šou užkulisiuose, dėl kurio įmonė „WarnerMedia“ pradėjo vidinį tyrimą. „Dieną, kai prasidėjo mūsų šou, aš visiems per pirmą susitikimą pasakiau, kad ‘The Ellen DeGeneres Show’ bus džiaugsmo vieta – nei vienas nepakels balso ir su visais bus elgiamasi pagarbiai. Akivaizdu, kažkas pasikeitė, aš esu labai nusivylusi, sužinojusi, kad taip nebuvo“.

Ji tęsia, kad po kaltinimų „mes tučtuojau pradėjome vidinį tyrimą ir kartu imamės veiksmų problemoms ištaisyti“.

Ellen DeGeneres prisiima atsakomybę. Moteris toliau rašo: „Dabar tai pasikeis ir aš pasiryžusi užtikrinti, kad tai nepasikartotų. Negalėčiau sulaukti tokios sėkmės, jei neturėčiau visų jūsų indėlių. Mano vardas yra laidos pavadinime ir visame, ką mes kuriame, todėl aš už tai prisiimu atsakomybę“.

TV žvaigždė pažadėjo, kad padarys viską, kad šou vėl taptų tokia vieta, į kurią visi norėtų eiti dirbti: „Aš atsiprašau visų, kurie nepatyrė šios patirties“.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*