ELLEN DEGENERES BUVO NAMUOSE, KAI JĄ APVOGĖ!

RTL
2020.07.27
Ellen DeGeneres

Ellen DeGeneres

Los Angeles. Ellen DeGeneres (62) dideliame šoke. Po to, kai Santos Barbaros apygardos šerifas patvirtino, kad buvo įsilaužta į TV žvaigždės ir jos žmonos, aktorės Portia de Rossi (47) namus liepos 4 d., dabar paaiškėjo daugiau šokiruojančių detalių.

RTL rašo, kad abi moterys tuo metu, kai po jų namus vaikščiojo vagis, buvo namuose! Vagis ar vagys – kol kas neaišku jų buvo vienas ar daugiau – nepastebėti įslinko pro galines namo duris. Apšvarinę žvaigždę, jis ar jie pro jas ir pasišalino. Apsaugos kamera to neužfiksavo.

Teisėsaugos pareigūnai šiuo metu tikrina, ar šis įvykis susijęs su kitais įvykiais, kurių metų buvo apvogtos įžymybės. Tuo tarpu abi aukos savo vilą pavertė maža tvirtove, kad toks įsilaužimas niekada nebepasikartotų. Apsaugos įmonei jau buvo pavesta įrengti lazerinius jutiklius ir naujas kameras.

Taip pat patruliuos ginkluotas personalas.

Beje, nusikaltėlis (-iai) pavogė brangių papuošalų ir laikrodžių.

Tarp kitko, Ellen ir Portia yra susituokusios nuo 2008 m.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*