ELIZABETH II ATSISAKO NEŠIOTI DRABUŽIUS SU KAILIU

alfa.lt
2019.11.06
Elizabeth II

Elizabeth II

London. Vyriausioji karalienės stilistė atskleidė, jog nuo 2019 m. Elizabeth II (93) drabužinėje neliko vietos gyvūnų kailiui.

Naujame drabužių stilistės Angela Kelly (52) memuare atskleidžiama, jog karalienė nusprendė oficialiai atsisakyti gyvūnų kailio. Tokį sprendimą karalienę Elizabeth II paskatino priimti besikeičiantis visuomenės požiūris. „Jei Jos Didenybė nuspręs dalyvauti renginyje itin žvarbiomis oro sąlygomis, nuo 2019 m. jai sušildyti bus naudojami ne gyvūninės kilmės kailiniai“, – rašo Kelly savo knygoje, kurios ištraukos šią savaitę buvo paviešintos „Vogue“.

Atrodo, jog karalienė, rinkdamasi gyvūnams draugiškesnius ir tvaresnius drabužius, seka savo anūko princo Harry (35) žmonos Meghan Markle (38) pavyzdžiu. Sasekso kunigaikštienė – filantropė ir aktyvistė, taip pat nusprendusi atsisakyti gyvūnų kailio dėl etinių priežasčių. Ji ne tik gelbėja benamius šunis, bet ir skatina princą Harry nedalyvauti medžioklėje.

Karališkoji šeima, ilgą laiką kritikuota gyvūnų mylėtojų ir aktyvistų už kailių nešiojimą, dabar sulaukė sveikinimų iš didžiausių gyvūnų apsaugos organizacijų pasaulyje.

„Jungtinė Karalystė buvo pirmoji šalis, uždraudusi gyvūnų auginimą kailiui dar 2000 m. Prieš porą metų ji buvo pirmoji šalis Europoje, pradėjusi svarstyti kailio pardavimo draudimą. Panašu, kad karališkoji šeima pagaliau įsiklausė į visuomenės nuomonę. Šis karalienės sprendimas aiškiai rodo, kad gyvūnų kailio nešiojimui ateina galas“, – teigia gyvūnų apsaugos organizacijos „Tušti narvai“ vadovė Gabrielė Vaitkevičiūtė.

Alfa

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*