„ELAIZA“: AČIŪ DEGTINĖLEI (VIDEO)

Magistrix
2014.05.02
"Elaiza"

"Elaiza"

Hamburg. Grupė „Elaiza“ susikūrė, galima sakyti, degtinės degustavimo dėka.

Tuo tarpu, kai Yvonne (29) ir Ela (21) jau seniau viena kitą pažinojo, kartu grojo, Natalie (28) jos sutiko tik kur kas vėliau, skelbia PlayRadio.lt. Magistrix.de Yvonne papasakojo, kaip tai įvyko: „Vienas draugas, garso operatorius, taip pat turintis spiritinių gėrimų fabriką, pagamino puikią degtinę ir pakvietė mane į pirmąją degustaciją. Ir ten stende pastebėjau nuotrauką – Natalie su storu kontrabosu.“

Beje, Elaiza grupės pavadinimą reikia tarti „E-la-iza“. Apie tai merginos rašo net savo svetainėje. Kolektyvas su daina „Is It Right“ šiemet Kopenhagoje atstovaus Vokietijai „Eurovision“ dainų konkurse.

Pasižiūrėkime Elaiza dainos „Is It Right“ video klipą:

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*