ED SHEERAN ŠIEMET IŠLEIS NAUJĄ ALBUMĄ

dpa
2021.02.22
Ed Sheeran

Ed Sheeran

London. Ed Sheeran (30) prieš kelias dienas (17.02) atšventė savo 30-metį. Muzikantas gavo tortą, o fanai – vilties, kad bus išleistas naujas albumas.

Šiuo metu dainininkas daro pertrauką. „Vėliau šiais metais [pristatysiu] internete savo ketvirtąją serialo dalį“, – rašo Ed Sheeran „Instagram“, turėdamas omeny ankstesnius tris savo solinius albumus. Taip pat pasidalijo jubiliejinio torto nuotrauka.

Po trijų albumų „+“, „ד ir „÷“ Ed Sheeran 2019 m. Kūčių vakarą paskelbė apie muzikinę pauzę. Jis nori „atsikvėpti, keliauti, rašyti ir skaityti“. Tiesa, pernai gruodį jis išleido singlą „Afterglow“. „Tai nėra singlas iš mano naujo albumo. Tiesiog daina, kuri man patinka“, – tada parašė jis.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*