ED SHEERAN: NAUJAS ALBUMAS ĮKVEPIA TATUIRUOTĖMS

FirstNews
2014.02.19
Ed Sheeran

Ed Sheeran

London. Ed Sheeran (23) pasidavė tatuiruočių aistrai. Britų dainininkas per pastarąsias savaites pasidarė keletą naujų tatuiruočių.

Jo rankos dabar beveik visos padengtos tatuiruotėmis. Tai išdavė tatuiruočių menininkas Kevin Paul. Jis pasakė „Bang Showbiz“: „Įkvėptas savo naujojo albumo, jis darosi kitą rankovę. Jo kairioji ranka yra baigta ir dabar dirbame su dešiniąja. Prieš kelias savaites jis išsitatuiravo Teddy meškiuką, nes jį mokykloje vadino  ‘Teddy’. Taip pat išsitatuiravo rožę ir driežą, kas susiję su naujuoju albumu. Šiuo momentu dirbame prie daugelio dalykų.“

Ed Sheeran dabar tikra žvaigždė. Jo singlas „I See Fire“ vis dar karaliauja Europos topuose. Garso takelis yra oficiali filmo „The Hobbit: The Desolation of Smaug“ daina.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*