DSDS VES PIRMASIS NUGALĖTOJAS – ALEXANDER KLAWS! (VIDEO)

Bild
2020.02.13
Alexander Klaws

Alexander Klaws

Köln. Netikėta žinia iš RTL. Vokietijos TV kanalas paskelbė, kad muzikinį šou „Deutschland sucht den Superstar“ („Vokietija ieško Superžvaigždės“) ves pirmojo sezono nugalėtojas Alexander Klaws (36).

12,8 mln. TV žiūrovų stebėjo Alexander laimėjimą 2003 m., kur jis nugalėjo Juliette Schoppmann (39). Beje, Juliette DSDS yra vokalo mokytoja. Dabar, po 17 metų, jis džiaugiasi galėdamas vėl būti DSDS šeimos nariu. Tiesioginės transliacijos turi prasidėti kovo 14 d.

Nuo 2015 m. iki šiol DSDS tiesioginius koncertus vedė Oliver Geissen (50).

Vokietijos pop titanas ir DSDS žiuri pirmininkas Dieter Bohlen (66) apie Alexander sugrįžimą šou vedėjo amplua sakė: „Alexander jau daug metų buvo mano pageidavimų sąraše. Kai jis prieš kelis metus buvo mano šou ‘Meine Mega Hits’, aš jam pasakiau, kad turime kartu ką nors nuveikti. Jis visada stovėjo ant kilimo, sėkmingai darė savo darbą“.

„Jis tiesiog turi didelę charizmą. Aš prieš kelerius metus pasiūliau jam būti žiuri nariu, bet kažkas sutrukdė. Dabar jis yra mūsų vedėjas! (…) Manau, kad yra super, kai buvę kolegos prisijungia vėl prie mūsų“.

Alexander apie vedėjo darbą DSDS vokiečių laikraščiui „Bild“ sakė: „Su DSDS prasidėjo man nepakartojama karjera. Aš labai didžiuojuosi ir esu laimingas, galėdamas dabar stovėti šioje scenoje kaip vedėjas“.


View this post on Instagram

@dsds I‘M BACK!!! 🤙🏻🎉🎊🎤 #purefreude #newchallenges #popidolgermany

A post shared by Alexander Klaws (@alexanderklaws83) on


View this post on Instagram

Alexander Klaws bei DSDS#dsds2020 @alexanderklaws83 #anzeige

A post shared by Dieter Bohlen mit Carina (@dieterbohlen) on

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*