DSDS: RAPHAEL GOLDMANN GAVO DIETER BOHLEN AUKSINĮ DISKĄ!

RTL
2020.02.12
Raphael Goldmann

Raphael Goldmann

Hamburg. Antradienį (11.02) įvyko paskutinis RTL  šou „Deutschland sucht den Superstar“ („Vokietija ieško Superžvaigždės“) kastingas. Jo metu buvo įteiktas ketvirtas, paskutinis auksinis diskas, suteikiantis kelialapį tiesiai į Pietų Afriką, kur vyks DSDS geriausiųjų varžytuvės.

Pop titanas Dieter Bohlen (66) savo auksinį diską įteikė Raphael Goldmann (28). „Rapha“ DSDS ne naujokas. 2008 m. jis bandė savo laimę DSDS kastinge. Prieš 10 metų Bohlen sakė, kad jis atrodė „sustingęs“ dainuodamas savo dainą. „Muzika man reiškia labai daug. Ilgai buvau kelyje kaip gyvai dainuojantis muzikantas su skirtingomis grupėmis, o po to nusprendžiau dirbti tik studije. Nuo tada aš susikoncentravau į prodiusavimą“, – sako Raphael Goldmann.

Rafael groja gitara, fortepijonu ir bosine gitara, prodiusuoja repo grupes ir mažesnius kūrinius, tokius kaip reklamas.

Dabar jis pasirodė buvo visiškai atsipalaidavęs ir puikiai sudainavo net tris dainas – „Train“ grupės „Drops Of Jupiter“, Adel Tawil (41) „Gott steh mir bei“ ir Bill Withers (81) hitą „Ain’t No Sunshine“. To pakako, kad Dieter Bohlen patikėtų jo sugebėjimais. „Aš noriu tai padaryti greitai. Tu gausi iš manęs auksinį [diską]“, – iškart po pasirodymo tarė pop titanas.

Tarp kitko, į DSDS atranką Hamburge Raphael Goldmann atvyko kartu su savo nėščia žmona Nina. Prieš išėjimą prieš šou žiuri narius, Raphael pasipiršo savo žmonai. Ši, žinoma, atsakė ‘Taip’.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*