DSDS: DAVIN HERBRÜGGEN AUTOMOBILIS APMĖTYTAS PREZERVATYVAIS IR KIAUŠINIAIS (VIDEO/FOTO)

RTL
2019.09.10
Davin Herbrüggen

Davin Herbrüggen

Oberhausen. RTL šou „Deutschland sucht den Superstar“ („Vokietija ieško Superžvaigždės“) 2019 m. nugalėtojo Davin Herbrüggen (21) automobilis buvo apmėtytas kiaušiniais ir prezervatyvais.

Vaizdais su „įrodymais“ ant jo „Opel Grandland X“ dainininkas pasidalino savo „Instagram“ paskyroje. Be to, jis teigia, kad gali kreiptis į policiją. Video Davin sako: „Mano automobilis turi kameros sistemą. (…) Mano kaimynai tai matė. Taip, jūs dabar turite šansą. Arba patys prisistatysite, arba visa tai taps [administracine nuobauda] ir mes netrukus su policija stovėsime prie jūsų dūrų“.

Davin Herbrüggen teigia, kad tai jo visiškai nesupykdė: „Žinote ką? Manes tai nepykdo visiškai!“.

Tarp kitko, šiemet DSDS laimėjusio Davin Herbrüggen debiutinio singlo „The River“ vaizdo klipe nusifilmavo ir lietuvė Gerda Lewis (26). Mergina šiuo metu yra mega žvaigždė Vokietijoje, po to kai pernai nusifilmavo PRO7 programoje „Germany’s Next Topmodel“, o šiemet RTL šou „Bachelorette“. Laida tapo populiariausia trečiadienio laida šią vasarą.

davinkandonas2 davinkandonas

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*