DSDS: BRIAN HINDS Į ŠOU ATĖJO IŠ „MOULIN ROUGE“ (VIDEO)

Bild
2020.01.12
Brian Michael Hinds

Brian Michael Hinds

Köln. „Moulin Rouge“ Paryžiuje yra legendinis, pašėlęs ir tarptautinį pripažinimą pelnęs kabaretas. Kiolnietis Brian Michael Hinds (24) turėjo nuolatinį kontraktą su „Moulin Rouge“ – visgi, jis pasitraukė tam, kad sudalyvautų RTL muzikiniame kastinge „Deutschland sucht den Superstar“ („Vokietija ieško Superžvaigždės“).

„Šokau prieš Céline Dion (51), prieš Cara Delevingne (27), prieš Seal (56). Bet kažkada supratau, kad taip arti pasaulinio lygio žvaigždžių gali būti, nes dirbi ‘Moulin Rouge’. Tai neturi nieko bendro su savimi kaip atlikėju“, – pasakojo Hinds interviu su „Bild“. Jo didysis sprendimas: praėjusią vasarą jis paliko Paryžių, persikraustė atgal į Kiolną, iš pradžių ant mamos sofos.

„Kadangi esu ‘Moulin Rouge’ šokėjas, turi neįtikėtinai daug privalumų. Tau reikia naujo televizoriaus, eini į firmą X, reikia makiažo – yra firma Y, specialaus pasiūlymo su oro linijomis, geriausi staliukai geriausiuose miesto klubuose…“, – pasakoja Brian. Kontrolieriai viešajame transporte taip pat užmerkia akis, kai Hinds važiuoja be bilieto ir parodo savo darbuotojo pažymėjimą.

Dabar Brian Hinds pradeda viską nuo nulio. Jis perėjo RTL kastingą DSDS, sužavėjo pop titaną Dieter Bohlen (65), su kita žiuri nare Oana Nechiti (31) net sušoko džaivą!

„Bet kokiu atveju, šou gauni didelę platformą startui. Vienas to nepasieksi“, – pridūrė Brian Hinds.

1,w=993,q=high,c=0.bild

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*