DR. DRE SKIRIASI PO 24 METŲ TRUKUSIOS SANTUOKOS

TMZ
2020.06.29
Dr. Dre & Nicole Young (2018)

Dr. Dre & Nicole Young (2018)

Los Angeles. Dr. Dre (55) ir jo žmona Nicole Young (50) po 24 metų baigia savo bendrą vedybinį gyvenimą. Young pirmadienį (29.06) padavė skyrybų prašymą.

Skyrybų priežastimi nurodomi nesuderinami skirtumai. Dr. Dre prie altoriaus žengė 1996 m. gegužės 25 d. Jiedu turi du suaugusius vaikus – Truice (23) ir Truly (19).

Šaltiniai teigia, kad Nicole išsiskyrusi neskurs. Dr. Dre turtas, anot „Forbes“, skaičiuojamas 800 mln. JAV dolerių. Kiek gaus Nicole, kol kas nėra aišku.

Anksčiau moteris buvo ištekėjusi už NBA žaidėjo Sedale Threatt (58). Pati Young dirba teisininke, o skyrybose jai atstovauja garsi advokatė Samantha Spector.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*