DONALD DUCK ŠVENČIA 85-METĮ (VIDEO)


2019.06.09
Donald Duck

Donald Duck

Los Angeles. Mėlynas jūreivio švarkas, riesta uodega ir daugybė nerangumo – tokį mes pažįstame Donald Duck (85, Ančiukas Donaldas). Gegužės 9 d. jis švenčia 85 metų jubiliejų!

Donald Duck savo karjerą pradėjo tik kaip antro plano aktorius. 1934 m. birželio 9 d. pasirodė antinas pirmą kartą „Walt Disney“ animaciniame filme. Epizode „The Weise Little Hen“ Donald Duck padarė savo Holivudo debiutą – praėjus šešeriems metams po Mickey Mouse atradimo.

Animatorius ir Mickey Mouse sukūrėjas Walt Disney (†65) panoro, kad šalia pelės būtų dar vienas personažas – šį kartą tingus antinas, kuris papuola vis į naują bėdą. Donald tapo vaikų numylėtinis, kol galiausiai „gavo“ atskirą filmuką.

2004 m. Holivudo Šlovės alėjoje 70-mečio proga buvo atidengta Donald Duck žvaigždė. Ir iki šiol jis yra tikra pasaulio žvaigždė!

3926422482_e46431930e_z

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*