DOLLY PARTON ATMETĖ PASIŪLYMĄ DĖL JOS PAMINKLO

spot on news
2021.02.22
Dolly Parton

Dolly Parton

Nashville. Kantri legenda Dolly Parton (75) nenori, kad jos gimtajame Tenesyje atsirastų jos statula.

„Twitter“ muzikantė parašė, kad yra pagerbta šios idėjos, tačiau valstijos parlamento ji maldauja nestatyti jai paminklo. Atsižvelgdama į visa tai, kas vyksta šiuo metu pasaulyje, Parton nemano, kad yra tinkamas laikas pastatyti ją „ant pjedės stalo“. Tačiau neatmeta tokio pagerbimo „po kelerių metų arba kai manęs jau nebebus“.

„Jei jūs vis dar manote, kad aš to nusipelniau, esu tikra, kad didžiuočiausi stovėdama ant mūsų Kapitolijaus, būdama dėkinga Tenesio gyventojus“, – rašo dainininkė.

Tai nėra pirmasis Dolly Partin pagerbimo atsisakymas. Neseniai Parton viename interviu atskleidė, kad ji atmetė buvusio JAV prezidento Donald Trump (74) pasiūlymą apdovanoti ją Prezidento laisvės medaliu. Be to, ji nėra tikra, ar priims jį ir iš dabartinio prezidento Joe Biden (78): „Dabar jaučiu, kad vykdyčiau politiką, jei tai priimčiau“.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*