DISNEY FILMAS „MULAN“ PATYRĖ BOIKOTĄ!

Promiflash
2020.09.14
Liu Yifei

Liu Yifei

Los Angeles. „Disney“ pristatė perdirbinį „Mulan“. Tačiau jau susidūrė su boikotu! Priežastis: pagrindinė aktorė Liu Yifei (33) 2019 m. rugpjūtį dalyvavo protestuose Honkonge. Ir būtent palaikė ne vietinius gyventojus, kovojančius už laisvę ir demokratiją, bet policiją, kuri juos bandė užgniaužti.

Šiuo metu „Mulan“ kino teatruose nerodomas, tačiau transliavijo platformoje „Disney+“ už kelis eurus filmą galima pasižiūrėti. Bet kino juosta pateko tarp kritikos strėlių!

Politiniai aktyvistai ir kai kurie žiūrovai ragina iškart filmą boikotuoti. „Mulan“ veiksmas vyksta Kinijos provincijoje Xinjiang. Tačiau būtent ten nuo 2017 m. dėl savo kilmės ir tikėjimo engiami musulmonai uigūrai – tiurkų kalba kalbanti etninė grupė.

Baigiamuosiuose filmo užrašuose už filmą atsakingi asmenys aiškiai dėkoja šio regiono valdžios institucijoms, kurios kaltinamos „uigūrų kultūros genocidu“. Šis pripažinimas dabar sukėlė nemažai reakcijų internete!

Taip pat ir žinomas aktyvistas Joshua Wong (23) tarė žodį: jis „Twitter“ pasmerkė „Disney“ filmą.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*