„DISNEY“ ATLEIDO GINA CARANO

spot on news
2021.02.19
Gina Carano

Gina Carano

Los Angeles. Gina Carano (38) sulaukė pasekmių po to, kai socialinėje medijoje išsakė savo keistą nuomonę apie žmonių kultūrinį ir religinį identitetus. Kino kompanija „Disney“ nutraukė sutartį su aktore, todėl jos neišvysime trečiame „The Mandalorian“ sezone.

Dabar „Lucasfilm“ išplatino pareiškimą: „Gina Carano nebedirba ‘Lucasfilm’ ir nėra jokių planų, kad ateityje ji čia dirbs. Jos socialinės medijos postai, menkinantys žmones dėl jų kultūrinės ir religinės tapatybės, yra siaubingi ir nepriimtini“.

Carano, kuri seriale dviejuose sezonuose vaidino Cara Dune, „TikTok“ video palygino dabartinį JAV politinį klimatą su nacių epocha. Apie konservatyvias aktorės pažiūras serialo gerbėjai jau seniai žinojo, tačiau dabar daugelis prašė „Disney“ ir „Lucasfilm“ atleisti buvusią MMA kovotoją.

Be kitų dalykų, ji pasisakė prieš apsauginių kaukių dėvėjimą ir pasidalijo teorijomis apie rinkimų sukčiavimą.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*