„DIOR“ TOLIAU DIRBS SU JOHNNY DEPP

RTL
2020.12.02
Johnny Depp

Johnny Depp

London. Viena gera naujiena aktoriui Johnny Depp (57). Kvepalų gamintojas „Dior“ nusprendė tęsti bendradarbiavimą su Holivudo žvaigžde.

Neseniai „Warner Bros.“ atsisakė aktoriaus paslaugų filme „Fantastic Beasts“. Tiesa, aktorius nesifilmuodamas kino juostoje vistiek gaus 10 mln. eurų. Depp prestižas pablogėjo prasidėjus teismų maratonui su eks žmona Amber Heard (34). Tariamai Johnny Depp ją mušė, psichologiškai kankino.

Nuo 2015 m. „Dior“ leidžia aktoriaus kvepalus „Sauvage“. Ir taip toliau bus. Tai viena iš nedaugelio gerų naujienų Johnny Depp per pastaruosius metus.

Tiesa, skyrybų procesas nėra lengvas ir Amber Heard. Interneto peticijoje jau 1,5 mln. žmonių pasisakė prieš tai, kad Heard filmuotųsi „Aquaman 2“.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*