DIETER BOHLEN ORIGINALI GIMTADIENIO DOVANA NUO EKS VERONA POOTH (FOTO)

FirstNews
2019.02.10
Carina Walz & Dieter Bohlen

Carina Walz & Dieter Bohlen

Berlin. Vasario 7 d. pop titanas Dieter Bohlen (65) šventė savo 65-ąjį gimtadienį. Itin originalios bei galbūt grėsmingos dovanos jis sulaukė nuo buvusios žmonos Verona Pooth (50).

Jo eks „Instagram“ įkėlė jųdviejų vestuvinę nuotrauką ir palinkėjo gero gimtadienio: „Happy Birthday Dieter. Visa meilė Tavo 65-ajam gimtadieniui… Mano dovana tau jau pakeliui… Aš tikiuosi, Tu džiaugsiesi dėl mano naujos knygos. Tai yra mano autobiografija. P.S. Žinoma, su asmeniniu dedikavimu“.

Dieter Bohlen ir Verona Pooth skyrybos įvyko prieš maždaug 20 metų. Pop titanas nuo 2006 m. yra kartu su Carina Walz (35). Su ja jis jau turi du bendrus vaikus. Verona su savo Franjo (49) yra 18 metų kartu ir taip pat turi du bendrus vaikus.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*