DIENĄ PRIEŠ „GERMANY’S NEXT TOPMODEL“ FINALĄ PASIRODĖ PRAĖJUSIŲ METŲ NUGALĖTOJOS SIMONE NUOGOS NUOTRAUKOS (FOTO)

Bild, Playboy
2020.05.20
Simone Kowalski

Simone Kowalski

München. Ketvirtadienio (21.05) vakarą įvyks realybės šou „Germany’s Next Topmodel“ su Heidi Klum (46) finalas. Dabar žurnalas „Playboy“ paviešino praėjusių metų GNTM nuogos nugalėtojos Simone Kowalski (22) nuotraukas.

Simone beveik metus po finalo nesirodė viešumoje ir „gydėsi traumas“. O sugrįžo ji su trenksmu prieš kelis mėnesius, kai nuoga nusifotografavo vokiečių žurnalui „Playboy“ (Play Radio apie tai jau rašė). Dabar žurnalas paskelbė dar neviešintas tos sesijos nuotraukas, kuriose Simi demonstruoja savo krūtis.

Mokamoje interneto versijoje galima rasti net 70 iki šiol neskelbtų nuotraukų. Iš viso – 122.

„Playboy“ vyr. redaktorius Florian Boitin (53) laikraščiui „Bild“ paaiškino: „Bendras darbas su Simone Kowalski ‘Playboy’ numerį padarė sėkmingiausią nuo Laura Müller (19) fotosesijos sausį“. Iš tiesu, „Playboy“ to mėnesio pardavimai išaugo gerokai, skelbia „Bild“.

Kaip teigia pati Simone Kowalski, erotiniai aktai padėjo jai „išsilaisvinti“.

„Playboy“ šefas pridūrė: „Mielai rezervuosiu šiandien viršelį kitai GNTM nugalėtojai 2021 m. gegužės mėn. numeriui. Pažadu“.

2,w=756,q=high,c=0.bild2 2,w=756,q=high,c=0.bild

simone3 simone2 simone1

Simone Kowalski

Simone Kowalski

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*