DIDELIS VAIKŲ TROŠKIMAS: MICHAEL JACKSON ŽAISDAVO SU LĖLĖMIS

Mirror
2020.07.28
Michael Jackson

Michael Jackson

Los Angeles. Michael Jackson (†50) 1994 m. vedė Lisa-Marie Presley (52). Dvejus metus trukusi santuoka baigėsi be susilauktų atžalų, nes žmona nenorėjo jų turėti. Tai Jacko labai paveikė, todėl jis net nusipirko lėlių ir su jomis žaisdavo.

Apie tai dabar pasakoja laikraštis „Mirror“. Pop karalius tariamai nusipirko daug lėlių ir jas išdėliojo savo namuose, o vėliau jas myluodavo. Jackson nuo 1999 m. iki 2001 m. įrašytoje audio juostoje pasakojo, kad jam skaudėjo širdį, kai jo partnerė ‘vaikams pasakė ‘Ne“.

Toliau „Mirror“ skelbia, kad Lisa, kuri turėjo du vaikus iš santuokos su Danny Keough (55), atsisakė jų turėti daugiau. Garso juostoje, kurią turi laikraštis, girdima, kaip Michael pasakoja: „Ji pažadėjo man, kad mes pirmojo vaiko susilauksime dar prieš mūsų santuoką. Man buvo širdgėla ir aš visą laiką vaikščiojau pirmyn atgal su mažomis lėlėmis-kūdikiais“.

Prieš kelias savaites paskalų laikraštis „Mirror“ taip pat pranešė apie slaptą muzikanto dienoraštį, kuris turėtų suteikti įžvalgos apie jo mąstymą ir atskleisti jo nenuspėjamą elgesį bei tamsias fantazijas. Teigiama, kad grafologas nustatė, kad Michael, be kita ko, kentėjo nuo megalomanijos ir persekiojimo baimės.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*