„DAS SUPERTALENT“: DIETER BOHLEN AŠTUONMETEI LEIDO SUKTIS APLINK STRIPTIZO STULPĄ (FOTO)

Bild
2018.12.06
Anna Smolska

Anna Smolska

Köln. Ar tai meninis šou ar iššaukiantis pasirodymas? RTL šou „Das Supertalent“ metu ant striptizo stulpo sukosi pasirodė mažoji Anna Smolska (8) iš Karlsruhe.

Anna kojas skėsčiojo prieš žiuri pirmininką Dieter Bohlen (64) bei Sylvie Meis (40) ir Bruce Darnell (61). Na ir dar prieš 3,5 mln. TV žiūrovų namuose. Kažkas gėrėjosi, o kažkas kraipė galvą…

„Das Supertalent“ žiuri komanda buvo sužavėta ir Anną išsiuntė į kitą raundą. Tačiau internete tai sukėlė didžiulį pasipiktinimą! Pole-Dance yra taip pat priskiriama prie sporto užsiėmimo, tačiau dažniausiai tai svarbiausia striptizo šou dalis, rašo „Bild“.

„Tai, kas vyksta ‘Supertalent’, torėtų būti nelegalu“, – piktinasi vienas interneto komentatorius. „Bijau, kad tai gali žiūrėti netinkami žmonės“, – rašo kitas.

RTL nemato jokių problemų dėl aštuonmetės sukimosi aplink striptizo stulpą. Televizijos kanalo atstovas laikraščiui „Bild“ sakė: „Anna mama visą laiką laidos filmavimo metu buvo šalia. Pasirodyme svarbiausia buvo sportinis aspektas“.

Žiuri narė Sylvie Meis „Bild“ pridūrė: „Mažoji Anna pademonstravo gražų akrobatinį pasirodymą. Tapatinti aštuonerių metų vaiką su striptizu, manau, yra smerktina“.

Pop titanas Dieter Bohlen į „Bild“ užklausas nesureagavo.

O ką sako pati mergaitės šeima?

Mama Natalya Smolska (35) pati dirbo kaip Pole-Dance trenerė, todėl nemato nieko blogo. Ji „Bild“ sakė: „Didžiuojuosi savo dukra. Svarbiausia yra, kad jai tai suteikia džiaugsmo. Mes sutelkiame dėmesį į sportinį aspektą“.

Psichologas Dr. Wolfgang Krüger (70) kritikuoja: „Pole-Dance yra dalykas, kuris siejamas su erotika. Tokio amžiaus vaikas turėtų būti nuo to apsaugotas. Pole-Dance tai nėra aštuonerių metų pramoga – nesvarbu ar namuose, ar scenoje“.

„Das Supertalent“ finalas įvyks gruodžio 22 d. Ar Pole-Dance aštuonmetė šokėja laimės šou?

stulpas4 stulpas3 stulpas2 dieterstulpas

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*