DANIEL RADCLIFFE – ALKOHOLIKAS!

Funke Mediengruppe
2020.06.27
Daniel Radcliffe

Daniel Radcliffe

London. Šokiruojančia žinia pasidalino „Harry Potter“ žvaigždė Daniel Radcliffe (31). Interviu su vokiečių „Funke Mediengruppe“ aktorius prisipažino, kad filmavimo aikštelėse dažnai buvo girtas, o be alkoholio „gyvenime daugiau nematė laimės“.

Nedaugelis žmonių gali pasigirti, jog nesulaukę nė 18 metų turintys visišką finansinę nepriklausomybę. Britų žvaigždei Racliffe tai yra realybė. 11 metų Daniel suvaidino legendinį Harry Potter ir per naktį tapo pasauline žvaigžde. Tačiau kino verslas turi ir tamsių šešėlių, pasakoja aktorius interviu: „Galų gale tai mane pavertė alkoholiku“.

Dar šiandien jis gali paminėti, kuriose filmų scenose jis yra stipriai apsvaigęs nuo alkoholio. „Dvi negyvos akys – nieko už jų“, – sako Daniel Radcliffe. Tačiau tai buvo įspėjimo singlas, ir jis suprato, jog turi kažką keisti. Dabar jis jau kelis metus yra sausas.

Šiuo metu Radcliffe laikosi toliau nuo populiariojo kino. Finansinis pranašumas jam leidžia rinktis vaidinti filmuose, kurie nėra didelės komercinės sėkmės. „Šiame gyvenime man tikrai nebereikia jaudintis dėl finansinių problemų“, – interviu „Funke Mediengruppe“ sakė britas.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*