DANIEL KÜBLBÖCK TĖVAS NORI PRIPAŽINTI SŪNŲ MIRUSIU (VIDEO)

RTL, Bild
2019.03.14
Daniel & Günther Küblböck

Daniel & Günther Küblböck

Berlin. Nuo 2018 m. rugsėjo 9 d. Daniel Küblböck (33) yra dingęs be žinios. „Deutschland sucht den Superstar“ („Vokietija ieško Superžvaigždės“) pirmojo sezono dalyvis iššoko iš kruizinio laivo „Aidaluna“ ir dingo.

Po šešių mėnesių dingimo galima oficialiai pripažinti žmogų mirusiu. Būtent taip ir nori padaryti jo tėvas Günther (54). „Noriu jį pripažinti mirusiu. Kažkada mes privalėsime žengti šį žingsnį, nes tai turi būti baigta“.

Beje, prieš tariamą savižudybę Daniel K. sirgo depresija, teatro mokykloje iš jo buvo tyčiotasi. Kaip dabar paaiškėjo, jis vaikystėje buvo tvirkinamas, turėjo septynis patėvius, o motina dažnai grįždavo namo girta.

Günther teigia, kad mėnesį prieš Daniel tariamą savižudybę, bandė gauti pagalbos iš valdžios institucijų, tačiau veltui. Viskas būtų kitaip, jei Daniel psichologinės problemos būtų vertinamos rimtai, teigia Günther Küblböck.

„Pirmas dalykas, kurį jie turėjo padaryti, tai reaguoti. Ši sistema mane tiesiog piktina. Tai iš esmės nesugebėjimas padėti“.

Aktorių mokyklą, kurią Daniel K. lankė nuo 2015 m. yra pagrindinė visos dramos priežastis, mano tėvas. Konkrečiai – sūnaus disertacija. „Jam patiko vaidinti klasikinius vaidmenis. Deja, docentė parinko, mano nuomone, visiškai nesveiką kūrinį ‘Unschuld: Das Leben auf der Praça Roosevelt’. Daniel privalėjo vaidinti transvestitą. Iš pradžių jis to nenorėjo, po to visiškai pasinėrė į rolę“.

Net pats Daniel rugpjūčio pabaigoje viešai apkaltino mokyklą. „Facebook“ įraše jis kalbėjo apie patyčias, priekabiavimą ir atskirtį. Vėliau jis ištrynė šį įrašą. Teatro vadovas „Bild“ teigė, kad nieko panašaus mokykloje nebuvo.

ün


View this post on Instagram

#transexuelle #transformation #berlin #starisborn⭐️ #shining#shopping #newyork #aida

A post shared by rosa_luxemburg (@rosa_luxem) on

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*