CRO BAIGIA KARJERĄ AR ATSISAKO PANDOS KAUKĖS? (VIDEO)

Bild
2020.08.01
Cro

Cro

Stuttgart. Dabar reperis Cro (30) uždavė daug klausimų su savo nauju video „Instagram“. Vaizdo įraše matyti, kaip jis „palaidoja“ savo pandos kaukę, kurią dėvėjo visada viešumoje.

Video gale Cro iš pagaliukų „užrašė“: „Rest in Peace“ („Ilsėkis ramybėje“ – liet. k.). Fanai pradėjo įvairias spekuliacijas. Ar tai karjeros pabaiga? Ar jis nori dabar be kaukės toliau kurti muziką? Kitame įraše jis rašo: „Man buvo garbė“.

Fanai tiesiog pašėlo „Instagram“. Vienas klausia: „Ką tu čia sugalvojai?“. Kitas: „Kai įsiklausai, gyvenimas daugiau neteikia jokios prasmės“.

Be to, Cro ištrynė visas senas nuotraukas „Instagram“. Panašu, kad prasidės nauja reperio era – ne karjeros pabaiga!

Carlo Waibel – toks tikrasis Cro vardas – video klipuose, koncertuose, renginiuose pasirodydavo tik su panda kauke. Jis tiesiog nenori būti atpažįstamas gatvėje – toks buvo jo paaiškinimas, kodėl muzikuoja su kauke.

Paskutinis Cro albumas pasirodė 2017 m. Panašu, atėjo laikas naujai muzikai!


View this post on Instagram

#restinpeace @thisiscro

A post shared by ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ (@thisiscro) on

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*