COURTNEY LOVE TEIGIA RADUSI MALAIZIJOJE DINGUSĮ LĖKTUVĄ

Alfa.lt
2014.03.19
Courtney Love įrašas

Courtney Love įrašas

Los Angeles. Kol visas pasaulis ir didelės specialistų pajėgos ieško kovo 8 d. Malaizijoje dingusio lėktuvo „MH370″, atlikėja Courtney Love (49) paskelbė, kad jai pavyko rasti nuskendusį boingą, rašo „DailyMail“.

„Aš – ne ekspertė, bet įsižiūrėjus nuotraukoje galima pamatyti lėktuvą ir tepalų dėmes, – socialiniame tinkle paskelbė Love su palydovo nuotrauka (žr. foto). „Ši vieta yra už mylios nuo Pulau Perkos, kur paskutinį kartą buvo susisiekta su lėktuvu.“

Apsidžiaugusi savo radiniu, muzikantė nusiuntė savo atradimus naujienų tinklalapiams ir prisipažino, kad dingusio lėktuvo paieška jai tapo manija. „Iš interneto atsisiunčiau daugybę nuotraukų. Abejoju, kad lėktuvą pagrobė ateiviai, todėl jis turi kažkur būti. Aš nenusimanau apie aviaciją, bet pamačiau straipsnį, kad žmonės gali prisidėti prie lėktuvo paieškos interneto puslapyje Tomnod.com ir nusprendžiau išbandyti savo jėgas“, – žurnalistams sakė Courtney Love.

Gaila, bet muzikantės atradimas jau seniau buvo pastebėtas ir paaiškintas specialistų. Iš tiesų, nuotraukoje matomas ne po vandeniu paniręs lėktuvas, o plaukiantis krovininis laivas.

alfalt

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*