COLLIEN ULMEN-FERNANDES: „TWITTER“ PALAIKO PATYČIAS?

Bild
2018.11.08
Christian & Collien Ulmen-Fernandes

Christian & Collien Ulmen-Fernandes

Hamburg. Įžeidinėjimai, neapykanta ir patyčių įrašai, regis, „Twitter“ tinkle yra toleruojami. Bent tuo įsitikino buvusi VIVA žvaigždė Collien Ulmen-Fernandes (37).

Vienas „Twitter“ naudotojas įžeidė Collien, kurios tėvas yra indas su portugališkomis šaknimis, o motina vokietė su vengriškomis šaknimis. „Dieve mano. Ką tik pasižiūrėjau Wikipedia apie tave. Tu esi visiškai sumaišyta, subjaurota ir pragerta. Mažas mišrus vaikeli, dink iš Vokietijos“.

„Bild“ rašo, kad „Twitter“ šio pranešimo net nesiruošė trinti. TV laidų vedėjos vyras aktorius Christian Ulmen (43) paviešino „Twitter“ atsakymą: „Peržiūrėjome pateiktą turinį ir negalėjome aptikti ‘Twitter’ taisyklių ar susijusių įstatymų pažeidimo. Štai kodėl mes to nepadarėme [neištrynėme]“.

Ulmen pats parašė: „Ach, @TwitterDE, paimk tai į rankas pagaliau!“.

Ir „Twitter“ susiėmė ir ištrynė neapykantos pilną įrašą. Tiesa, per vėlai – daugybė Like ir diskusija jau buvo kaip reikiant užvirus.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*