COLLIEN ULMEN-FERNANDES PENIO NUOTRAUKĄ GAVO DAR PAAUGLYSTĖJE

RTL
2020.05.20
Collien Ulmen-Fernandes

Collien Ulmen-Fernandes

Berlin. Neseniai TV laidų vedėjai Joko (41) ir Klass (36) sulaukė didelio dėmesio, kai per ProSieben parodė reportažą apie vyrų lytinių organų siuntinėjimą moterims ir seksualinį priekabiavimą internete. Buvusi VIVA laidų vedėja Collien Ulmen-Fernandes (38) nėra jokia išimtis.

Diskusijoje apie tai dalyvauja vis daugiau garsių Vokietijos moterų. Collien neslepia, kad gauti vyro pimpalą savo „Instagram“ žinučių dėžutėje yra jos kasdienybė. Bet tokia nemaloni kasdienybė prasidėjo dar prieš skaitmenizavimo amžių – kai tik pradėjo dirbti televizijoje. Collien RTL sako: „Pirmiausiai buvo taip, kad metų metus neatidarinėjau vyrų žinučių. Kažkada jie pradėjo savo pimpalų nuotraukas siųsti iš moteriškų anketų. Ir tas privedė prie to, kad jau kelis metus neatidarau visai jokių žinučių“.

Net 80 proc. jos žinučių yra seksualinio priekabiavimo požymių – teksto forma arba atviromis seksualinėmis nuotraukomis. „Blogiausia, kad jas pamatai nepasiruošus“, – paaiškino Collien. Aktorė ir TV veidas įprato nebeskaityti socialinės žiniasklaidos žinučių. Nepaisant to, tai neišsprendžia pagrindinės problemos. Štai kodėl svarbu kalbėti šia tema, – paaiškina ji.

Collien yra aštuonerių metų mergaitės motina ir jau žino, kad tam tikru metu ji turės paruošti mažylę tokiam įžeidžiančiam vyrų elgesiui, ir turi ją apie tai perspėti. „Kai gydytoja pasakė, kad turėsiu mergaitę, pagalvojau ‘O Dieve, ne, dabar turėsiu paaiškinti savo dukrai, kas vyksta šiame pasaulyje ir kaip kovoti su seksualiniu priekabiavimu'“, – tai buvo pirmoji mintis, kai gydytoja pasakė vaisiaus lytį.

Padedami autorės Sophie Passmann (26) ir garsenybių, tokių kaip Palina Rojinski (35), televizijos kūrėjai Joko Winterscheidt ir Klaas Heufer-Umlauf praėjusį trečiadienį (13.05) per savo 15 min. ProSieben eterio, kurį laimėjo ir galėjo rodyti, ką tik panorėję, atkreipė dėmesį į priekabiavimo istorijas reportaže „Männerwelten“ („Vyrų Pasauliai“).

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*