CLAIRE HOLT VĖL TAPO MAMA

RTL
2020.09.14
Andrew Joblon & Claire Holt su Elle

Andrew Joblon & Claire Holt su Elle

Los Angeles. „Vampire Diaries“ žvaigždė Claire Holt (32) vėl tapo mama.

Mažosios dukros nuotraukas australų aktorė ir jos vyras, nekilnojamojo turto vadybininkas Andrew Joblon (37) patalpino savo „Instagram“ profiliuose. Jie atskleidė ir mergaitės vardą – Elle. „Ji jau čia. Mūsų mieloji mergaitė, Elle. Po 27,5 val. gimdymo ji atskrido į pasaulį ir užkariavo mūsų širdis. Mes esame tokie dėkingi už mūsų sveiką kūdikėlį ir negalime sulaukti, kodėl ji susipažins su savo vyresniuoju broliu“, – rašo Claire Holt.

Tuo tarpu tėtis Andrew rašo: „@claireholt man dar kartą įrodė, kad ji yra mano herojė ir tikra kovotoja – aš myliu tave iš visos širdies. Didelis ačiū, kad pagimdei šią mielą mažą mergaitę šiais iššūkių pilnais metais. Visoms ten esančioms moterims, be abejonės, jūs esate stiprioji lytis ir tai aukščiausios lyties atstovės!“.

Holt ir Joblon nuo 2018 m. rugpjūčio yra susituokė. Tų pačių metų kovą aktorė atskleidė, kad patyrė persileidimą ir tai buvo „tamsiausias momentas jos gyvenime“. Spalį ji pranešė apie nėštumą, o 2019 m. pavasarį ji pagimdė sūnų James (1).

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*