CINDY LAUPER GAUS JUNGTINIŲ TAUTŲ APDOVANOJIMĄ

Bild
2019.11.30
Cyndi Lauper

Cyndi Lauper

New York. Cyndi Lauper (66) yra pirmoji atlikėja, kuri gaus Jungtinių Tautų apdovanojimą „High Note Global Prize“.

Nuo šiol šis prizas bus įteikiamas atlikėjui ar atlikėjai, kuri su savo muzika ir žinomumu populiarina socialinį teisingumą. Gruodžio 10 d., per Žmogaus teisių dieną, JAV atlikėjai Lauper ir bus įteiktas minėtas apdovanojimas per paramos koncertą „Home For The Holidays“. Jį jai įteiks pop ikona Kesha (32).

Nuo 2008 m. Cyndi Lauper yra LGBTQ jaunimo benamių projekto „True Colors United“ viena iš įkūrėjų. Iniciatyvos dėmesys skiriamas švietimo ir mokymo priemonėms, būsto projektams ir įvairioms jaunimo gerovės programoms, kuriose Lauper aktyviai dalyvauja ir šiandien. „Negalime tiesiog ignoruoti jaunimo, tai yra mūsų ateitis“, – neseniai „Kelly Clarkson Show“ sakė Lauper.

Kalifornijos universiteto Williams instituto duomenimis, homoseksualų ir transeksualų jaunimo grupė sudaro apie 40 proc. viso 3,7 mln. benamių jaunimo Amerikoje. Daugiau nei ketvirtadalį jų iš namų išvaro jų pačių tėvai!

Beje, skirtingai nei pernai, šiemet renginys įvyks ne Niujorke, bet Los Andželo „The Novo“.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*