CHRISTINA AGUILERA VAIKAI NEBUVO PLANUOTI

Haute Living Magazine
2019.09.11
Christina Aguilera

Christina Aguilera

Los Angeles. Christina Aguilera (38) atskleidė, kad du svarbiausi asmenys jos gyvenime nebuvo suplanuoti.

Nei dainininkės sūnus Max (11), nei dukra Summer (5) nebuvo planuoti, teigia Aguilera interviu su „Haute Living Magazine“. Ji sakė: „Žinote, juokinga, net vaikus, kurių susilaukiau, neplanavau! Aš esu labai spontaniška, kai tai nutinka. Tai, kas visatos manymu įvyks, taip ir nutiks. Kas žino, kas laukia ateity?“.

Visgi, Christina Aguilera prisipažino, kad neplanuoja turėti daugiau vaikų. Visgi, vaikai jai yra numeris 1. „Aš pirmiausia galvoju apie savo vaikus. Gana ilgai buvau nusprendusi nerengti savo turo, nes maniau, kad geriausia yra sukurti stabilesnį, įprastesnį savo vaikų gyvenimą. Net mano pasirodymas ‘The Voice’ nebuvo kažkas, ko siekiau“, – teigė atlikėja.

Tarp kitko, Max gimė nuo pirmojo jos vyro Jordan Bratman (42). O dukra Summer iš santykių su dabartiniu gyvenimo partneriu Matthew Rutler (34).

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*