CHRISTINA AGUILERA: SVARBIAUSIA PASITIKĖTI SAVIMI (VIDEO)

People
2019.06.08
Christina Aguilera

Christina Aguilera

Los Angeles. Christina Aguilera (38) prieš 20 metų išleido savo debiutinį albumą. Dabar ji sako, kad svarbiausia tuomet ir dabar yra pasitikėti savimi.

Žurnalui „People“ atlikėja sakė: „Žvelgiant atgal [kai buvau paauglė], tiesiog turėčiau pasakyti, kad pasitikėkite savimi. Pasitikėkite savimi… Net jei ir jūs jaučiatės nesaugiai ir nieko nebejaučiate, tai jus nuves į tą vietą, į kurią reikia“.

„Jauskitės, kaip jums reikia jaustis tuo momentu, nesigėdykite to ir žinokite, kad nesvarbu ką išgyvenate, tai yra tie dalykai, kurie jus formuoja jus būti nuostabiais. Naudokite tai savo kūrybiškumui ir žmogiškumui“.

Christina Aguilera debiutinis albumas pasirodė 1999 m. rugpjūtį. Pirmuoju singlu tapo daina „Genie In A Bottle“.

Beje, šiuo metu Aguilera ruošia naują albumą ispanų kalba.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*