CHRIS PRATT ATSKLEIDĖ KAIP JAUTĖSI PRAŠYDAMAS KATHERINE SCHWARZENEGGER RANKOS

alfa.lt
2019.02.09
Chris Pratt

Chris Pratt

Los Angeles. Aktorius Chris Pratt (39) papasakojo apie akimirką, kai buvusio kultūristo, aktoriaus Arnold Scwarzenegger (71) paprašė leidimo vesti jo dukrą Katherine (29).

Vyras prisipažino, kad tą akimirką jautėsi truputį susijaudinęs, tačiau norėjo laikytis visų tradicijų, net jei tai reiškė, jog reikės akis į akį susidurti su garsių veiksmo filmų žvaigžde.

Swarzenegger dukters rankos Pratt paprašė iki sužadėtuvių Naujųjų metų naktį likus vos kelioms dienoms.

„Manau, kad kiekvienas, kuriam svarbios tradicijos ir kuris ruošiasi tėvo prašyti jo dukters rankos, tai darydamas jaudinasi. Tačiau čia ir slypi visas grožis“, – sakė Chris.

Laimei, Arnold apie būsimąjį žentą atsiliepia gerai. „Tai buvo nuostabu. Ji yra labai laiminga, juodu kartu taip pat atrodo labai laimingi. Kaip jam jau sakiau, jis yra labai mielas vyrukas. Man patinka Chris, jis nuostabus, – sakė „Terminator“ žvaigždė. – Kartu juodu atrodo puikiai, linkiu jiems laimės ir didžiausios sėkmės.“

Chris Pratt anksčiau buvo vedęs aktorę Anna Faris (42). Su ja jis susilaukė sūnaus.

Arnold Schwarzenegger dukrai Katherine Chris pasipiršo po septynių mėnesių draugystės. Metų pradžioje paskelbę apie sužadėtuves, juodu jau apsigyveno bendruose namuose.

Pasak šaltinių, Chris ir Katherine aukso žiedus sumainyti planuoja rudenį.

Alfa

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*