CHRIS EVANS PO PENIO NUOTRAUKOS PAVIEŠINIMO PARAGINO BALSUOTI PREZIDENTO RINKIMUOSE

RTL
2020.09.15
Chris Evans

Chris Evans

Los Angeles. Chris Evans (39) prieš kelias dienas netyčia paviešino savo penio nuotrauką. Dabar jis pirmą kartą pasisakė po šio skandalo.

„Captain America“ žviagždė „Instagram“ istorijoje pasidalino savo telefono galerijos ekrano nuotrauka. Matyti, kad vienoje telefono byloje pirma nuotrauka buvo jo lytinio organo atvaizdas. Iškart jis nuotrauką ištrynė, tačiau gerbėjai spėjo tai išsisaugoti. Dabar Holivudo žvaigždė „Twitter“ rašo: „Dabar, kai atkreipiau jūsų dėmesį – balsuokite lapkričio 3 d.!!!“.

Evans paragino visus lapkričio 3 d. eiti į JAV prezidento rinkimus. „Marvel“ kolega Mark Ruffalo (52) po nuotraukos paviešinimo parašė „Twitter“: „Brolau, kol Trump (74) eina savo pareigas, nėra jokio veiksmo, dėl ko gėdintumeis“.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*