CHRIS BROWN: NAUJA PRADŽIA

TMZ
2014.06.04
Chris Brown

Chris Brown

Los Angeles. Chris Brown (25) iš esmės nori pakeisti savo gyvenimą.

Kaip rašo PlayRadio.lt, pirmadienį (02.06) R&B žvaigždė buvo paleistas iš kalėjimo, kur praleido 108 dienas. Dainininkas nori išvengti bėdų ateityje. TMZ.com skelbia, kad tai jis pažadėjo ir savo advokatui. Jis bandys atsisakyti ne tik nusikalstamos praeities, bet ir su tuo susijusių žmonių, kurie jam daro blogą įtaką. Ypač Chris Brown nori nutraukti santykius su tais, kurie turi kontaktus su narkotikais ir gaujomis. Vietoj to, atrodo, Chris Brown nori visą dėmesį skirti muzikai.

Chris Brown į kalėjimą pateko po to, kai sulaužė lygtinio pažeidimo sąlygas. Tačiau ateity jam teks vėl stoti prieš teismą. Atlikėjas turės atsakyti už savo 2013 m. spalio mėnesio veiksmus, kai užpuolė žmogų.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*