CHER: SONNY JA VISAI NESIDOMĖJO

FirstNews
2018.12.04
Cher

Cher

Los Angeles. Sonny (†62) ir Cher (72) ilgai muzikos pasaulyje buvo svajonių pora. Tačiau iš tikrųjų Sonny Bono visai nesidomėjo dainininke per pirmąjį jųdviejų susitikimą.

Cher radijo stočiai „Sirius Xm“ pasakojo: „Buvau kartu su savo drauge, kuri iš tikrųjų buvo labai graži. Jis norėjo jos, todėl su manimi jis net nekalbėjo“.

Tačiau Sonny neatsuko nugaros Cher, kai jai reikėjo pagalbos. Sonny atsikraustė į kaimynystę Beverli Hilse ir su melu Cher pasiekė jo dėmesį. „Nuėjau pas jį ir sakau ‘Turiu išsikraustyti iš savo apartamentų, nes sergu. Neturiu pinigų ir nenoriu eiti atgal į namus’. (…) Jis sako ‘Gerai, turiu dvi viengules lovas. Tu gali pas mane pagyventi. Vistiek tu man nesi itin patraukli’.“

Vis dėlto, Sonny pakeitė nuomonę ir įsimylėjo Cher. Jis sukūrė duetą „Sonny & Cher“ ir 1964 m. vedė ją. Po šešerių metų jie išsiskyrė.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*